Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

YKM: Ahmet ŞengünYKM, 55 yıldır Türk perakende sektöründe hizmet veriyor. İlk taksitli alışveriş, ilk mağaza kartı, ilk online mağaza gibi birçok yeniliğe ilk imza atanlardan bir tanesi olan YKM, yabancı markaların Türk pazarına girmesiyle de rekabetin çok yoğun yaşandığı sektörde, sürekli yeni markalar ile güncel ürün ve hizmetler sunarak müşterilerine zevkli bir alışveriş tecrübesi yaşatmayı hedefleyerek çalışıyor. 37 ilde 45 mağaza ile hizmet veren YKM, geniş ürün yelpazesini müşterilerinin hizmetine sunuyor.
YKM Mağazacılık Sistemleri Müdürü Ahmet Şengün, YKM mağazalarındaki bilgi işlem alt yapısını oluştururken Nebim Yazılım ile olan iş birliğini şu şekilde ifade ediyor:
“2005 yılında Nebim Yazılım ile çalışmaya başaldık. Perakende sektöründeki tecrübesi, iyi hizmet verdiğini duymamız, Türkiye geneline yaygın bir dağıtım kanalının Nebim e ait olması ve geçmişte perakendede yer alması nebim yazılımı tercih etmemize sebep oldu. Zaman ilerledikçe, aldığımız verimi görünce, verdiğimiz kararda ne kadar haklı olduğumuzu anladık. Şu an 30 mağazamızda Nebim ile çalışıyoruz. Hedefimiz 45 mağazamızda da bu alt yapıyı oturtmak ve tüm YKM mağazalarında sağlıklı platformlar oluşturmak.
Nebim in çözümleri ile bütün operasyonlarımızı minimuma indirerek optimum çözümler üretiyoruz. Özellikle online satış uygulamaları, parçalı tahsilat, promosyon uygulamaları gibi çözümleri ile mağazalarımızdaki verimliliği daha da arttırdık. Winner mağazacılık yazılımı sayesinde CRM işini çözümler üretebiliyoruz. Ürün gamımıza belirlemekten satış politikasına kadar tüm kararlarımızda Winnerın bizlere sunduğu raporlardan faydalanarak daha doğru kararlar alabiliyoruz. Nebim in bir diğer çözümü olan analiz yazılımı halojen sayesinde de daha detaylı raporlar alabiliyoruz. Özellikle finansman tarafında halojenden faydalanıyoruz. Nebim sunduğu çözümlerin yanı sıra verdiği hizmetle de beğenimizi topladı. Nebim, isteklerimizi hızlı şekilde çözümler üretiyor. Bu sayede de zamanımız bize kalıyor. Nebim çözümleri ve danışmanlık anlamındaki hizmetleri sayesinde amacımız tüm YKM mağazalarında sağlıklı platformlar oluşturarak yolumuza devam etmek.”