Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

STEFANEL: "Nebim sayesinde firmamızda hız kazandık."

  Stefanel Türkiye Genel Müdür Füsun Çevikel Kuranİtalyan endüstrisinin dünya çapında tanınan markası Stefanel, 1990 yılından bu yana Türk müşterilerine hizmet vermektedir. 1998 yılına kadar distribütörlük sistemi ile faaliyet yürüten Stefanel, 2000 yılından bu yana ise kendi sermayesi ile açtığı ofislerle faaliyetlerine devam ediyor.

Stefanel Türkiye Genel Müdürü Sayın Füsun Çevikel Kuran, Nebim Yazılım ile kurdukları iş birliğini şu şekilde özetliyor: "2001 yılından bu yana Nebim Yazılım ile iş birliği içerisindeyiz. Nebim Yazılım ile merkezimizde muhasebe dahil her alanda kontrolü sağlıyoruz. Zincir mağazalarımızdaki bu bilgi işlem alt yapısı ile tüm kontrolü daha rahat ve daha hızlı bir şekilde yapıyoruz. Hedefimiz, genişleyen bayi sistemimizi de bu entegrasyon içerisine almak. Bu sayede Stefanel ürünleri satan her bayinin, merkez tarafından takip edilebilmesini sağlamak.

2006 yılında mağazalarımızda online yapıya geçerek, mağazalarımızın merkez ofisimizde bilgiyi güncel olarak izleyip Halojen Veri Ambarı sistemiyle ürünlerimizin, mağazalarımızın, mağaza satış personellerimizin performanslarını analiz etmekteyiz. Ayrıca Nebim Yazılım'ın geliştirmiş olduğu Ürün Yönetim ve Dağıtım sistemine geçerek mağazalarda satılan ürünlerin analiz edilmesini ve satış başarısı yüksek olan ürünlerin hızlıca satan mağazalara gönderilebilmesini sağlayarak, ürünlerimizin ve mağazalarımızın verimini artırmış olduk."