Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

SO CHIC :‘ Engelleri Nebim ile birlikte aşıyoruz'

So Chic Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin60 yıla yakın bir süredir mücevherat sektöründe faaliyet gösteren firmamız gerek üretici kimliği gerekse perakende sektöründeki çalışmalarıyla artık sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. 60'a yakın ülkeye ürünlerini ihraç eden Sezgin Group, bünyesinde So Chic markası ile 2001 yılı itibari ile takı ve aksesuar sektöründe de ticaret hacmini geliştirmiştir.

Gelişen bu ticaret hacmi ile birlikte teknolojiyi kullanmak bizim için olmazsa olmaz bir durum oldu. Bunun için oluşturduğumuz bilgi işlem alt yapımız ile toptan, perakende operasyonlarının farklı lokasyonlardan online çalışması için gerekli işlemlerin, güvenlik ilkelerinin benimsenerek sorunsuzca çalışması sağlanmıştır.

Tüm bu işlemlerin takibi ve sorunsuz çalışmasını Nebim Yazılım'a borçluyuz. Nebim Winner programı sayesinde pek çok konuda pratik çözümlere ulaşabiliyor, detaylı raporlamalar yapabiliyoruz.

Özellikle bizim sektörde hizmetin aktif olarak verilebiliyor olması çok önemlidir. Bu anlamda, verdiğimiz hizmetin kalitesinin arttırılması konusunda,  önümüze çıkabilecek olası engellerin kaldırılmasında Nebim'den destek alıyor, karşılıklı bir çalışma ile sonuca ulaşıyoruz.