Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

ŞİŞLİ OPTİK: " Nebim yazılım sayesinde  müşteri memnuniyetimizi artırıyoruz"

Şişli Optik Genel Müdürü Tarık Yunusoğlu1974 yılında kurulan Şişli Optik'in,  1976 yılında  Halaskargazi Caddesinde bugün hala açık olan mağazası hizmete  girmiştir.  Butik mağaza konseptini benimseyen  Şişli Optik, bugün 6 büyük ilde 10 mağazası ile hizmet vermektedir.

2006 yılı başında tekrar yapılanma sürecine giren Şişli Optik, logosudan mağaza dekorasyonuna kadar her şeyiyle yenilendi. Bu değişim sürecinde alt yapı yatırımlarına ağırlık verdik ve mağazalar arası online sisteme geçtik.  Ancak Nebim Winner programı faaliyete geçene kadar kullandığımız diğer programlardan verim alamadık. Winner programı ile özellikle stok konusunda daha sağlıklı takip yapabiliyor, detaylı raporlamaları sayesinde hızlı ve doğru kararlar alabiliyoruz.

Nebim yazılımının sektörümüze uygun çözümler üretmesi, verimliliğimizi arttırırken, stok ve muhasebe departmanlarındaki iş yükünü azaltması sayesinde satışlarımızı arttırmaya ve müşteri memnuniyetini arttırma konularına daha çok vakit ayırabiliyoruz.

 Kısa bir süre içerisinde yöneticilerin bilgiye hızlıca ulaşması için tasarlanmış Halojen yazılımı ve  Winner Promosyon uygulamasını kullanmaya başlamak, hedeflerimiz arasında.