Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Scrikss: Cem RozentalScrikss ; Cross , İnoxcrom ve Lalex markalarının distribütörlüğünün dışında çeşitli lisanslı markaların da dağıtımını yapmaktadır.
Scriks Genel Müdür Yardımcısı Cem Rozential Nebim Yazılım ‘la olan iş birliğini şu şekilde ifade ediyor: “ Nebim , Scriks firmasını yakından tanıyan , iht
Yaçlarını bilen ve uygun çözümleri üretebilecek bir firma olması dolayısıyla
İlk tercih sebebimizdi.

Nebim ‘ le beraberliğimiz 70 ‘ li yılların sonunda başlamış olup bugün ise Scriks firmasının çözüm ortağı olarak her türlü isteğine mümkün olan en kısa sürede cevap veriyor olması bizler için ayrı bir tercih sebebi.Nebim ‘ le 25 seneyi aşan beraberliğimiz var.Bilgi işlem alanındaki yatırımlarımız neticesinde ;faaliyet alanlarımızı ve satış ağlarımızı genişleterk yolumuza devam ediyoruz.Yöneticiler için en önemli olgu geleceğe dönük kararları zamanında ve doğru almaktır.Bugün her üst düzey yönetici sabah işine geldiği zaman masasında raporları görmek ister.Bunu sağlamanın bir yolu da bilişim teknolojisine yatırımdan geçiyor.Bu noktada Nebim’ in yeni nesil ürünü olan Halojen ‘den faydalanıyoruz.Gelişen ve gelişmekte olan olan çağa ayak uydurmak ve günümüz rekabet koşullarında başarıya ulaşmanın ve de müşteri taleplerine çabuk ve doğru cevap vermenin yolu bilişim sektörüne yapılan yatırımlarla doğru orantılıdır.Nebim Winner programının üretim , muhasebe ve stok modüllerini her gün kullanıyoruz.Güne Halojen veri analiz ve raporlama programından almış olduğumuz verileri analiz ederek başlıyoruz. Stok takibi ve sınıflandırma modülünden mümkün olan en üst seviyede yararlanmaya çalışıyoruz Ürün gamımızın çok geniş ve fazla olması ürünlerin stok takibini zorlaştırıyor.Hem üretici , hem de ithalatçı bir firma olmamızdan dolayı senelik ve de aylık programlamamızı , Winner ‘dan elde ettiğimiz veriler ışığında düzenlemekteyiz. Winner stok uygulamasındaki sınıflandırma modülü sayesinde müşterilerimizin en çok hangi özellikli ürünü tercih ettiğini saptayabiliyoruz. Teknolojiye olan yatırımımız , bilgi işlem alanında da aynı hızla devam ediyor. Teknoloji konusunda yaptığımız her yatırım şirketimize bir katma değer oluşturuldu. Nebim Yazılım sayesinde bugün geleceğe daha güvenle bakıyoruz; kararlarımızı çabuk alıp somut ve de gerçekçi çözümler üretiyoruz.