Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Mert Optik : Mert Pala1983 yılından bu yana bu sektördeyiz. Şu an 14'ü İzmir 1 tanesi de Aydın da olmak üzere toplam 15 mağazamızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kaliteli ve yüksek teknoloji ürünleri olan dünya markalarını zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerimizle buluşturuyoruz. "Ne getirirsek getirelim satalım" düşüncesi yerine "iyiyi getirelim, iyiyi satalım" düşüncesiyle hareket ettik. En büyük özelliğimiz sektördeki en son teknolojik yenilikleri yakından takip etmemiz ve bu konuda yatırım yapmaktan çekinmememizdir. Dünyanın en önemli markaların bayisi olmamız işimizde daha da dikkatli davranmamızı gerektiriyor. Bu yüzden cam montajında hatası sıfır olan bilgisayarlı makinelerden yararlanıyoruz.

Teknolojiyi bu kadar yakın takip ederken kendi firmamızda aynı özeni gösterdik. Firmamızda merkezimizi ve mağazalarımızı her alanda kontrol edebileceğimiz bir sistem oluşturduk. Sektördeki tecrübesinden dolayı tercih sebeplerimizden biri olan Nebim Yazılım ile 7 yıldır çalışıyoruz. Kısa sürede bu kadar büyümemizde Nebim'in büyük rolü olduğunu yadsıyamayız. Programın parametrik yapısı sayesinde kendi firmamıza uygun bir yapı oluşturduk. Kullandığımız Winner Programı sayesinde gözlük siparişlerimizi takip edebiliyoruz. Bunları detaylı olarak listeleyebiliyoruz. Stok takibi ile de en çok satan ya da hiç satmayan gibi sınırlamalar yaparak merkezimi ve mağazalarımızı kontrol edebiliyor, daha sağlıklı bir stok takibi yapabiliyoruz. Özel gözlük etiketlerini barkodlar da rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bu sayede sayımlarda hız kazanıyoruz. El terminalleri ile satış anında o ürünle ilgili bilgileri anında o ekrandan görebiliyoruz. SSK için sunduğumuz raporları Winner sayesinde çok kısa sürede alabiliyoruz.

Müşterilerimizle ilgili her detayı tutabiliyoruz; doktor bilgileri, cam bilgileri, çerçeve bilgileri gibi. Onlara özel bastırdığımız kartlarla siparişlerini takip edebiliyor, gözlüklerin garanti bitiş sürelerini de görebiliyoruz.

Ayrıca Winner' la entegre çalışan Halojen Yazılımı ile her şeyi daha net takip edebiliyoruz. Personellerin performanslarını, hangi tip gözlüğün daha çok alındığı gibi detayları daha rahat gözlemleyebiliyoruz.

Bilgi ve teknolojiye yatırım yaparak sınırsız müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz.

Mert Optik Genel Müdürü Mert Pala