Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

1996 yılında ilk olarak İstanbul’da 7 mağaza ile tekstil piyasasına giren Leke Jeans, geçen zaman içerisinde 13-35 yaş arası spor giyimi seven büyük bir kitle tarafından tercih edilen bir marka olmuştur.

Leke Jeans : Hüseyin AcarÜretimi, kendi bünyesinde bulunan imalat ve yıkama fabrikalarında yapmaktadır. Üretiminin %95 gibi büyük bir kısmını iç piyasaya yapan Leke Jeans iç piyasadaki başarısını ilerleyen yıllarda dış piyasada da göstermek amacıyla yeni oluşumlara yönelmiştir. Türkiye de oluşturduğu mağazalar zincirini başta Almanya olmak üzere Avrupa da devam ettirmeye başlamıştır. Leke Jeans, fiyat bazında daima istikrarlı, kaliteli ve günün trendine uygun koleksiyonlarla hizmet veriyor. Şu an Türkiye genelinde Marmara, Trakya, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgeleri’nde birçok fabrika satış mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firma sahibi Hüseyin Acar, Nebim Yazılım ile çalışmalarını şu şekilde özetliyor:

“2005 Kasım ayından bu yana Nebim Yazılım ile çalışmaya başladık. Bu kadar geniş bir mağaza zinciri ile çalışırken hata yapmaksızın çalışabilmek adına sektör tecrübesi olan bir yazılıma ihtiyaç duyduk. Nebim Yazılım’ın konfeksiyon sektöründeki başarılarını duyuyorduk. Birçok lider marka ile çalışıyor olması, özellikle de merkez mağaza konsodilasyonundaki çalışmaları Nebim’i tercih etmemize sebep oldu. Merkezimizde ve mağazalarımızda Nebim ile sağlıklı bilgi işlem alt yapımızı oluşturmuş durumdayız.

Winner Yazılımı’nı stoktan satışa kadar, muhasebede dahil olmak üzere her aşamada kullanabiliyoruz. Winner sayesinde sağlıklı stok takibi yapabiliyoruz. Aldığımız raporlar sayesinde stoklarımızı, satışlarımızı sürekli kontrol edebiliyoruz. Programın parametrik yapısı sayesinde firmamıza uygun bir yapı oluşturarak istediğimiz kriterlerde raporlar alabiliyor ve bu sayede de geleceğe yönelik kararlarımızı verilere dayandırarak alabiliyoruz. Özellikle Halojen uygulamaları ile firmamızda karar alma süreçleri daha da kısaldı. Halojen sayesinde verileri farklı parametrelerde inceleyebiliyoruz. Bu sayede bilgiyi sadece tek yönlü olarak değil çok yönlü de değerlendirmiş olabiliyoruz. Nebim, perakende sektörünün ihtiyaçlarını çok iyi bilen ve buna uygun yazılımlar geliştiren, firmamıza ve sektörümüze teknolojik anlamda destek olan iyi bir yazılım firmasıdır. Nebim Yazılım’ın sunduğu çözümlerle firmamızdaki verimi artırarak yolumuza devam edebiliyoruz.”