Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Kristal KolaKristal Kola Türkiye’nin yurtdışına herhangi bir lisans ve royalty ücreti ödemeden tamamen yerli teknoloji ile kola üreten ilk şirketidir.

Halka açık ilk meşrubat şirketi olan Kristal Kola, ülkemiz meşrubat sektöründe bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. Kafeinsiz kola ve doğal tadı ile gerçek light portakal gazozu da ülkemizde ilk kez Kristal Kola tarafından üretilmiştir.

1994 yılında İhlas Holding bünyesinde kurulan Kristal Kola 1996 yılında tüzel olarak Kristal Kola ve Meşrubat San. ve Tic. A.Ş. olarak yoluna devam etti. 1997 yılında halka açılan ilk meşrubat şirketi oldu. 2002 ve 2003 yıllarında yıllarında sermayesini 24 Trilyona çıkararak %60 arttırdı. Meşrubattan başlayarak su, soda, meyva suyu, çikolata, yağ, süt ve gofret olarak ürün çeşitliliğini arttırdı. Kristal Kola’nın faaliyette olan Kristal, Chat, Rival isimli üç markası bulunmaktadır. Kristal Kola Türkiye’de faaliyette olan 14 büyük mağazanın özel markalı meşrubatını yapmaktadır. 2005 yılında Rival markasıyla gıda grubundaki ürün çeşitliliğini genişletti.

Private-label pazarının lideri olan Kristal Kola’nın dağıtım teşkilatı 200 bayiden oluşmaktadır. Bu bayiler aracılığıyla Şirket’in ürünleri tüm yurt sahasına yayılmış 250.000 nihai satış noktasına düzenli olarak ulaştırılmaktadır

Kristal Kola Yönetim Kurulu Üyesi Sıddık Durun firmalarındaki teknolojik alt yapılarını şu şekilde anlattı.

“ Nebim Yazılım uzun yıllardır çalışıyoruz. Wnner Ticari Uygulamalar ile firmamızda daha sağlıklı kararlar almamıza yardımcı oldu. Programın parametrik yapısı sayesinde kendi ihtiyaçlarımıza uygun bir yapı oluşturduk. Sağlıklı bir stok takibi yapabiliyoruz. Aldığımız raporlarla da stok durumumuzu sürekli olarak kontrol edebiliyoruz. İstediğimiz kritelerde de rapor alabilme özelliğinden dolayı işlerimizde büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Programın sınıflandırma özelliği sayesinde alıcı, satıcı ve bankaları kendi belirlediğimiz kriterlerde takip edebiliyoruz. Sipariş modülü ile de alınan ve verilen siparişlerle stok durumuyla beraber analiz edebiliyor bu sayede depolardaki stok seviyesini kontrol altında tutabiliyoruz. Partner bize kolay, hızlı ve güvenilir veri girişini sağladı. Rapor zenginliği sayesinde her alanla ilgili sorgulama yapabiliyoruz. Kararlarımızı daha hızlı daha doğru alabiliyoruz.”