Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

KEKLİKOĞLU: "Nebim sayesinde iş süreçlerimizi hızla yönetebiliyoruz."

 

Keklikoğlu Genel Müdürü Enis KaradenizYapı malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından olan Keklikoğlu, 46. faaliyet yılına girdi. Yapı malzemelerinin Türkiye ve Dünya'da önemli yeri olan markalarının temsilciliğini yapmakta olan Keklikoğlu, ithalat ile yine Avrupa'nın önemli markalarının Türkiye Mümessilliğini de yürütmektedir.

Kaliteli ürün ve hizmete önem veren, seçici, yenilikçi tüketiciye, sektörde bu konuda faaliyet gösteren mimar, dekoratör, müteahhit kişi ve kurumlara yönelik olarak hizmet veren 'restore mağazacılık konseptinin' yanı sıra, bu mağazalarında satılan ürün gruplarına yönelik olarak uygulama hizmeti veren 'Design Contract' şirketini de hayata geçirmiştir. Böylece mimari dekorasyon projelerinn hazırlanması ve uzman ekiplerce uygulanması sağlanmaktadır.

Firmamız özellikle 2006 yılından sonra hızlı bir büyüme içerisine girdi. İşlem hacmi 4-5 kat arttı. Bu tarihe  kadar muhtelif küçük paket programlar kullanırken, 2007 yılında yaptığımız araştırma sonucu Nebim Winner programına geçmeye karar verdik. Bu doğrultuda bilgi işlem merkezimizin ilk nüvesini kurduk. Şu anda tüm birimlerimizde Winner ve Halojen'i etkin olarak kullanmaya başladık.

Özellikle siparişe dayalı bir sistemimizin olması konuyu çok daha güçleştirmekte ve programın önemini artırmaktadır. Bu noktada Nebim sayesinde iş süreçlerimizi hızla yönetebiliyoruz. Nebim Winner'ı entegre kullanmaktayız. Sipariş, fatura, stok, çek/senet, cari hesap, muhasebe modüllerini aktif olarak kullanmaktayız. Halojen'e geçiş ile birlikte durumumuzu anlık olarak görebiliyor ve takibini yapabiliyoruz.