Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

İnkılap Kitabevi : Ayda Fikriİnkılap Kitapevi Mağazalar Genel Koordinatörü Ayda Fikri, firmalarının teknolojiye bakış açısını şu şekilde ifade ediyor:
"Türkiye'de firmaların teknolojiye yaptıkları yatırım bir gereklilik olarak değerlendiriyorum. Bugün dünyada ve ülkemizde birçok firma müşterisini tanımak, eğilimlerini öğrenmeli buna göre hizmet verebilmek için, ayrıca gelecekteki yönünü belirlemek için teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Bu tür yatırımların, rekabet ortamında firmalara avantaj sağladığı inancındayım. Perakende konusunda oldukça uzman olduğuna inandığımız Nebim Yazılım ile bir yıldır çalışıyoruz. Sektördeki tecrübesi ve referanslarından dolayı Nebim ile çalışmaya karar verdik.

Winner sayesinde stokların değerlendirilmesi, satın alma ve raporlama gibi konularda işlerimiz oldukça kolaylaştı. Daha pratik bir hal aldı.

Ayrıca analiz yazılımı olan Halojen sayesinde verilen data çerçevesinde istediğimiz her türlü raporu alabiliyoruz. Rekabet ortamında yaptığımız 5teknolojik yatırımların bizi bir adım önde tuttuğunu düşünüyorum.

Biz de İnkılap Kitapevi olarak gelecekte, gelişen iletişim teknolojileri sayesinde çok daha kolay bilgi alışverişi yapabilecek alt yapılar kurmayı ve kullanımı daha geniş alanlara taşımayı hedefliyoruz. Nebim Yazılımın sunduğu çözümle ile firmamızda çeviklik kazandık."