Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Gündoğdu Mobilya: Aydın Gündoğdu1994 yılında Trabzon Organize Sanayi Bölgesi’nde ilk üretim tesisi kurularak, üretim ve pazarlama tesisleri ile bugünkü Gündoğdu Grubu olmuştur.
Toplam kapalı üretim alanları 40.000 m2 olan 4 adet fabrika bulunmaktadır. Bunlar mobilya fabrikası, metal fabrikası, ev tekstili fabrikası ve orman ürünleri fabrikasıdır.
Gündoğdu, Belçika, Hollanda, Almanya, Fransa, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve İran a ihracat yapmakta olup grubun hedefi 2008 yılı sonuna kadar da 65 olan mağaza sayısını 120’ye çıkarmak ve Türkiye’nin tamamında hizmet vermektir.
Grubun kurucusu Aydın GÜNDOĞDU, Ticaret ve Sanayiciliğin yanı sıra bileşimede verdiği önemi şu şekilde ifade ediyor:
“1979 yılında küçük bir araba ile pazarlama faaliyetlerine başladım. Yaptığım satışları bilgisayar ortamında takip etmek istiyordum. Arabistan’dan gelen bir bilgisayar ve amatörce yapılmış bir yazılım ile bu işe başladım. Bu sayede satışları, taksitleri ve depoyu takip eden ilk gelişmeyi sağlamış oldum.
İşleri ilerleyip büyüdükçe profesyonel bir programa ihtiyacımız oldu. Nebim’in sektördeki tecrübesinden dolayı tercih ederek Dos altında çalışan programları ile ilk çalışmamıza başladık. Daha sonra Nebimin Windows tabanlı geliştirdiği Winner programına geçiş yaptık.
Şu an gelinen seviyede, 150’ye yakın bilgisayar ile, imalattan pazarlamaya, ilk ham maddeden son kullanıcıya kadar yapılan tüm işlemler NEBİM PAKET PROGRAMI sayesinde gerçekleşmekte, bilgisayar üzerinden yapılmaktadır.”