Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

1989 yılında sektörde faaliyetlerine başlayarak 1994 yılında EVKUR Alışveriş Merkezi olarak Perakende sektöründe adını duyuran EVKUR bugün İstanbul, Bursa, İzmit, Eskişehir, Balıkesir ve Çorlu'da 35 Mağaza, 6 Depo ve 1260 çalışanı ile hizmet vermektedir. Evkur, çok noktada elektronik ürünlerinden mobilyaya, bilgisayardan halıya,cep telefonundan kozmetik ürünlerine kadar 20.000 çeşit ürünü müşterileri ile buluşturuyor.

EvkurFirma, Merkez ve Mağazalar arası konsodilasyonu Nebim Winner Mağazacılık Otomasyonu ile sağlıyor. Evkur Bilgi İşlem Müdürü Sn. Özen Özkan neden Nebim'i tercih ettiklerini ve Winner'ın firmalarına sunduğu avantajları şu şekilde anlatıyor.

" 1994 yılında kredili satışa geçtik. Ürün sayımı saatlerimizi alıyordu.Ve devirlerde büyük problemler yaşıyorduk. Daha kontrollü ve daha hızlı çalışabilmemiz için bir yazılıma ihtiyacımız oldu. Nebim'i sektörel tecrübesine güvenerek tercih ettik. Böylelikle işbirliğimiz başlamış oldu.

Cobol ile başlatmış olduğumuz bu işbirliğini, 2001 yılı itibariyle Winner Mağazacılık Yazılımına geçiş yaparak pekiştirdik. Öncelikle, oluşturduğumuz bu bilgiişlem alt yapısını merkezimizde denedik. Aldığımız verimi görünce, kısa sürede de mağazalarımızı bu entegrasyon içerisine dahil ettik." diyor ve Winner'ın sunduğu avantajları sıralıyor.

" Programın esnek, hızlı ve geliştirilebilir yapısı firmamızın ihtiyaçlarını her yönüyle karşılıyor. Esnek raporlamasıyla istediğimiz kriterlerde sorgulama yapabiliyoruz. Bu sayede doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşabiliyoruz.Bu da bizim daha doğru ve daha hızlı kararlar almamıza yardımcı oluyor.

Nebim Yazılım ile online bir yapıda verim sağlıyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimiz istedikleri mağazada ödeme yapabiliyor. Bizde tüm bunları merkezden takip edebiliyoruz.

Oluşturduğumuz CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sayesinde müşterilerimizi daha yakından tanıyabiliyoruz. Bu sayede onlar için özel promosyon, kampanya gibi çalışmalar yapabiliyor, bu haberleri de yine Winner'ın sunmuş olduğu SMS programı ile müşterilerimize mesaj yoluyla ulaştırabiliyoruz.

Tüm bunların yanında Nebim'in vermiş olduğu danışmanlık hizmeti de bu verimi pekiştiriyor.

Nebim profesyonel ve güvenilir bir firma. Nebim çalışanları ve müşterileri arasındaki iletişim oldukça iyi. Nebim'in hizmet anlayışı çok güzel ve tebrik edilmeye değer."