Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

EUROMODA: "Nebim ile mağazalarımızın ve müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebiliyoruz."

  Euromoda Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun TürkgençSektörde 40.yılını kutlayan Euromoda, takı, aksesuar ve bijuteri sektöründe lider olmayı başarmış, konusunda Türkiye'nin ilklerinden biridir. AVM merkezlerinde 93'e yakın satış noktaları ile perakende mağazacılıkta yurtiçi ve yurtdışında da faaliyet göstermektedir. Dünya modasının seçkin örneklerini insanların ihtiyaçlarına göre hızlı ve kaliteli sunmak hedefi ile yol alan Euromoda, grubunda 4 marka ile hizmet vermektedir. Teknolojinin gelişimi ve değişen rekabet koşullarının etkisi ile teknoloji kullanımı kaçınılmaz hale gelmiştir. Biz de Euromoda olarak kurduğumuz altyapı ile çalıştığımız profesyonel ekibimizle ve Türkiye'nin önde gelen yazılım firması Nebim ile iş birliği yaparak bilgi işlem merkezimize yatırımlar yaptık. Nebim ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile birlikte bünyemizdeki ihtiyaçlarımızı daha hızlı ve net bir şekilde tespit ederek, mağazalarımızın ve müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verme imkanına sahip olduk. Hizmetin öneminin  her geçen gün, her sektörde giderek arttığını düşündüğünüzde,  müşterinizi iyi tanımanız ve isteklerine hızlı cevap verebilmeniz için teknolojiyi ileri boyutlarda kullanmanız gerekiyor.

Nebim ile olan iş birliğimiz teknolojiyi kullanırken aldığımız verileri hızlı ve doğru yorumlamamıza ve anlamlı bilgiye dönüştürmemize olanak sağlamıştır. Nebim Winner programını bünyemizde stok takibi, mağaza takibi, fatura irsaliye, perakende satış, online satış (Terminal Server üzerinden), el terminal sayımlarında kullanmaktayız. Mağazalarımızın ve üretimlerimizin, satış-performanslarını da Nebim'in yeni nesil analiz yazılımı olan Halojen sayesinde detaylı raporlamalar ile ölçümleyebiliyoruz. 2008 yılı sonunda muhasebe departmanımızda da Winner'a geçişi planlıyoruz.

Özellikle bijuteri sektöründe çok fazla ürün çeşidi olduğu için ve biz de Euromoda olarak müşterimize hep daha fazlasını vermek istediğimiz için, Nebim'e geçiş ile birlikte müşteri talebi, mağaza eksiği, stok takibi gibi ulaşmak istediğimiz pek çok veriyi ve bilgiyi elde ederek, firmalarımızın verimliliğini artırmış bulunuyoruz.