Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 Ender: Nevzat Gezer1976 yılı ile birlikte Ender Mağazaları, çok katlı mağazacılığın evrensel pazarlama ilkeleri ile yenilikçi mağazacılık anlayışının başlangıç noktası olarak seçkin markalı ürünleri müşterileri ile buluşturdu.
Öncü yenilikçi Ender, kadın, erkek, çocuk, spor giyim, zücaciye, elektronik,parfümleri ve ev eşyaları gibi ayrı departmanlarla oluşturduğu mağazacılık zinciriyle kendi alanında zirveye ulaştı. Ender Mağazaları çağdaş mağazacılık anlayışı ile her geçen gün büyümektedir. Ender Mağazaları şu an 15 mağaza ve geniş ürün gamı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kayseri, Edirne ve Adana da olmak üzere 3 mağaza daha açmak hedefleri arasında. Bu kadar geniş bir konseptle hizmet verirken teknolojiden nasıl faydalandıklarını Ender Mağazaları Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Gezer şu şekilde anlatıyor:
“Mağaza sayımız artmaya başladıkça teknolojiyi kullanmamız gerektiğini iyiden iyiye hissetmeye başladık. Bu yüzden bilgi işlem alt yapımızı doğru bir yazılımla oturtmamız gerekiyordu. Nebim Yazılım ı sektöründeki tecrübesinden dolayı tercih ettik. 2002 yılında çalışmaya başladık. Öncelikle merkezimizde çalışmaya başladık. Aldığımız verim karşısında mağazalarımızda da Winner Yazılımı'nı kullanmaya başladık. Bilgiye hızlı ulaşım en önemli durum oldu. Nebim sunduğu yazılımla bize problemleri noktasal olarak yakalama imkanı verdi. Bu sayede problemlere anında müdahale edip büyük hataları önlüyoruz. Program çok kapsamlı. Her detay biz düşünülmeden önce düşünülmüş ve programa ilave edilmiş. Bu sayede çıkabilecek hatalara karşı da önlem almış gibi hissediyoruz. Özellikle kredili satıştaki uygulamalar ile verimimiz daha da arttı. Programın sunduğu avantajların yanında Nebim in hizmetindeki başarısı ile bugün tüm Ender Mağazaları'nda bu yazılımı güvenle kullanabiliyoruz. Nebim bizi hiç yalnız bırakmadı. Nebim Yazılım sayesinde firmamızdaki verimi artırarak güvenle, risk almadan büyümek keyif verici.”