Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Emre Optik: Ali Can TuranEmre Optik in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Turan, Nebim Yazılım ile olan iş birlikteliklerini şu şekilde ifade ediyor.
“Firmamız Nebim Winner programıyla 2003 yılında tanıştı. Merkezimizde programın bütün modülleri kullanmakta olup mağazalarımızda online menü ile merkez server a bağlı bir şekilde çalışmaktadır.
Nebim Yazılım ın referansları, İzmir ayağındaki samimiyeti, çözüm üretme kabiliyeti, işlerini sonuna kadar takip etmeleri, müşteri ile ortak bir noktada uzlaşma kabiliyeti, mağazacılık konusundaki tecrübeleri ve program esneklikleri, programın optik sektörüne uygun çözümleri gibi birçok noktada Nebim i tercih etmemize neden oldu.
Nebim Winner sayesinde zamandan tasarruf, strateji yapabilmede kolaylık ve doğruluk, karlılık, hareket kabiliyeti, büyümede kolaylık, denetleme, performans değerlendirme gibi birçok noktada başarıyı yakaladık.
Program oldukça detaylı ama özellikle renk beden takibi, perakende satışta yer alan taksitli kartlarla ilgili banka geri ödeme raporları, mağaza personelinin yaptığı satışlar ve mağaza ciroları ile ilgili raporlar firma verimini artırmada önemli rol oynamaktadır.
Teknolojik yatırım süreklilik ister. AR-GE si olmayan bütün sistemler zamanın gerisinde kalmaya mahkum olacaktır. Nebim Yazılım bu anlamda sürekli kendini yenilemekte, firmamızın ihtiyaçlarını bizlerden önce görüp buna uygun çözümler geliştirmektedir.
Doğru teknolojik yatırım şirketlerin yaşam sigortası olacaktır.”